Chata 8183

beze2

Ubytovanie v areáli kúpaliska

Zľavy

50%

požičovňa bicyklov a kolobežiek, úschovňa cenností

40% squash
30% fitness
20% Aquasziget aquapark (Ostrihom), reštaurácia Las Palmas, wakeboard, SUP (paddleboard), Buggy
10% adreanalin park, vodný bicykel, haveboard, segway, Sunrise coctail, reštaurácia Miratti
5% zapletanie vlasov

Popis

Ubytovať sa v Chate je možné počas letných mesiacov, pričom celková kapacita celej chaty je prispôsobená pre 16 až maximálne 20 osôb. Našim hosťom ponúkame ubytovanie v jednej zo štyroch izieb štúdiového typu so samostatným vchodom, do ktorej sa celkovo ubytuje až 5 hostí.


Každé štúdio má k dispozícii jednu 4-lôžkovú spálňovú časť s televízorom so satelitným príjmom, 2 samostatnými lôžkami a jednou poschodovou posteľou. Rovnako tu môžete využiť aj kreslo na sedenie slúžiace, ako prístelka pre ďalšiu osobu. K príprave chutných pokrmov Vám poslúži kuchynský kút, ktorý má vo výbave elektrický sporák, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. Môžete tu tiež využívať kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V každom zo štúdiu je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.


Pred chatou si oddýchnete na teraske s vonkajším posedením. V cene ubytovania je zahrnutý aj vstup na kúpalisko a parkovanie priamo pri ubytovaní (pod dohľadom strážnej služby a kamerového systému). Vstup na kúpalisko funguje na báze čipových kariet, za ktoré si účtujeme vratnú zálohu 2 eurá na osobu.

Cenník